Baterie

 

Naši profesionálové zkontrolují stav vaší baterie a v případě potřeby ji vymění za novou.

Popis služby

  • V dnešní době je baterie důležitou součástí vozidla. Kromě toho, že díky ní můžeme nastartovat vozidlo, poskytuje elektrickou energii všem elektronickým systémům vozidla, jako jsou světla, rádio, stěrače, vyhřívání sedaček a další, když nestačí množství elektrické energie dodané alternátorem. Moderní vozidla s velkým množstvím elektronických součástek a automatickým systémem start-stop vyžadují vysoce kvalitní baterie s velkou kapacitou.
  • Pokud máte problémy s nastartováním vozidla, můžete se spolehnout na odbornou pomoc ve Vianoru. Máme nástroje nezbytné pro kontrolu výkonu baterie a v případě potřeby ji můžeme vyměnit. Nabídka Vianoru zahrnuje nejběžnější typy baterií a s vysoce kvalitními bateriemi nastartujete své vozidlo i při nízkých teplotách.  Výběr baterie se odvíjí od podmínek jejího užití a cena jde ruku v ruce s kvalitou.  Pomůžeme vám najít baterii vhodnou pro vaše vozidlo.
  • Baterie jsou nebezpečný odpad. Při likvidaci staré baterie je třeba mít na paměti, že se jedná o nebezpečný odpad, který obsahuje jedovatou kyselinu sírovou, a s jako takovým je třeba s ním nakládat. Ve Vianoru se o použité baterie postaráme za vás.