Vianor

Vianor (jehož vlastníkem je spoleènost Nokian Tyres) je nejvìtším servisním øetìzcem v severských zemích. Ve Skandinávii, Pobaltí, Svycarsku a v dalsich statech Evropy a rovnez tak v USA dnes existuje již témìø 1,500 provozoven. Rychlý rùst zažívá Vianor v regionu stredni a vychodni Evropy, zejmena v Ceske republice, na Slovensku, v Polsku , na Ukrajine , v Rusku a v Kazachstanu.

Zkušení zaměstnanci Vianoru prodávají a montují pneumatiky na osobní auta, autobusy a kamiony. Dále potom na stavební a těžké průmyslové či zemědělské stroje. Kromě pneumatik nabízí provozovny sítě Vianor také disky, autodoplňky a náhradní díly a v neposlední řadě také dokonalý a profesionální servis.

Jméno VIANOR pochází z latiny a ve volném překladu znamená „severská cesta", což odráží hlavní a klíčovou myšlenku celého řetězce - expert na (nejen) zimní podmínky.

Ucelená nabídka, zajímavé ceny

Vianor nabízí široký sortiment pneumatik na všechny druhy automobilů či motocyklů. Ročně v celé síti prodáváme přes 1.000.000 ks osobních a dodávkových pneumatik. Kromě pneumatik značky Nokian jsme Vám schopni nabídnou také pneumatik všech dalších významých producentů (např. Goodyear, Continental, Pirelli, Hankook, Dunlop, Sava atd.) Vysoký objem prodeje se také odráží v lepších podmínkách prodeje pro konečné zákazníky, ať již se jedná o cenu či dostupnost komplexní produktové nabídky.

V provozovnách sítě Vianor je pro Vás dále připravena nabídka disků, akumulátorů, tlumičů a dalších náhradních dílů či autopříslušenství.

Autoservis a 5-ti hvězdičkový pneuservis

Na našich provozovnách sítě Vianor Vám kromě přezutí pneumatik můžeme nabídnout také kontrolu geometrie, servis klimatizace, výměnu provozních kapalin či další auto-servisní úkony.
Navíc Vám nabízíme službu „Pneuhotelu", která obsahuje nejen uskladnění pneumatik, ale také jejich dokonalý servis včetně mytí a montáže.

Chcete se stat Vianor partnerem?

Pokud mate zajem podilet se na nasem uspechu a stat se partnerem nasi servisni site Vianor kontaktujte nas prosim na vyse uvedenych adresach. Radi Vas seznamime s konceptem Vianor.