Fleet service program

VIANOR přichází s revolučním řešením obsluhy fleetových zákazníků (majitele flotil vozového parku s působností po celé České republice, zejména potom provozovatele a uživatele operativního leasingu). Tito zákazníci kladou důraz na to, aby všechny služby byly realizovány s jednotnou kvalitou a v rámci stejné, dohodnuté ceny. Víme, že nestačí pouze umět pneumatiky dobře prodávat, ale že je potřebné mít též správné logistické a servisní zázemí pro zajištění poprodejního servisu a všech ostatních služeb. Vytváříme proto silný obchodní řetězec, jehož jedním z mnoha úkolů je soustředit se právě na sektor fleetů. Naším cílem je nabídnout firemním zákazníkům kompletní servis, kde se skrývá i včasné upozornění, že je čas vyměnit pneumatiky. Samozřejmostí je sezonní uskladnění s vedením přesným přehledů o stavu daným pneumatik, hloubce dezénu, doporučení výměny za nové atd.

I když se kvalita služeb v tomto odvětví za poslední roky hodně zlepšila, stále vidíme hluchá místa a mezery v dodávaných službách, které nás neustále tlačí dopředu. Vždy chceme nabídnout zákazníkovi něco navíc. V hojné míře si u nás zákazníci proto zvykli používat mobilní servis (přijedeme přímo k zákazníkovi a montáž je provedena v jeho prostorech) nebo čím dál více oblíbený pick-up servis (dojedeme si k zákazníkovi pro jeho vozidlo, které přezujeme a opět vrátíme na domluvené místo).

V současné době usilovně pracujeme na novém systému komunikace mezi jednotlivými články fleetových obchodů, čímž chceme kvalitu námi nabízených služeb ještě více zdokonalit.

Dbáme na to, aby naše servisy byly vybaveny moderní technologií a kvalitně proškoleným personálem.

Unikátní řešení obsluhy fleetových parků naleznete na adrese www.fleetsp.cz

AŤ SE NÁŠ SERVIS STANE I VAŠÍM SERVISEM

Vianor Partner
Pokud ano, vyplňte prosím následující pole: