Čt ledna 4 2018

Nokian Tyres představuje nové vyspělé zimní pneumatiky: Nokian Hakkapeliitta R3, Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, Nokian WR SUV 4 a Nokian WR G4

Nokian Tyres, celosvětově nejseverněji umístěný výrobce pneumatik, rozšiřuje svou komplexní řadu vysoce kvalitních zimních pneumatik a uvádí na trh čtyři nové produkty: nehrotované pneumatiky Nokian Hakkapeliitta R3 a Nokian Hakkapeliitta R3 SUV pro severské země, Rusko a Severní Ameriku; pneumatiky Nokian WR SUV 4 pro střední Evropu a pneumatiky Nokian WR G4 pro Severní Ameriku.  

Nokian Hakkapeliitta je speciální pneumatika do náročných zimních podmínek a je hlavní řadou zimních pneumatik v severských zemích, Rusku a Severní Americe.

„Příští zimu bude naše řada zimních pneumatik Hakkapeliitta konkurenceschopnější než kdykoliv předtím, protože k novému produktu letošní zimy – pneumatice Nokian Hakkapeliitta 9 vítězící v mnoha testech – se připojí zcela nové nehrotované zimní pneumatiky Hakkapeliitta,“ říká Petri Niemi, vedoucí produktového a cenového managementu společnosti Nokian Tyres. 

„Nová zimní nehrotovaná pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 je ideální volbou pro ty, kdo oceňují jedinečný jízdní komfort, bezpečnost a ekologičtější jízdu. Tyto nové produkty s nejvyspělejšími technologiemi zvýší a podpoří naše prodeje v příštích zimních sezónách,“ pokračuje P. Niemi.

Nová generace nehrotovaných pneumatik Nokian Hakkapeliitta R3 a Nokian Hakkapeliitta R3 SUV pro sportovní užitková vozidla je určená především pro severský, ruský a také severoamerický trh. Nové produkty podpoří segment zimních pneumatik rovněž na nových trzích, jako je Čína, Japonsko nebo Ukrajina. 

Kromě zimních pneumatik Nokian Hakkapeliitta představuje Nokian Tyres zcela nové zimní produkty na významných a rostoucích trzích ve střední Evropě a Severní Americe. Jedná se o SUV pneumatiku Nokian WR SUV 4, která je určena do proměnlivé středoevropské zimy. Její vynikající ovladatelnost zaručuje bezstarostnou jízdu i při vyšších rychlostech. 

V Severní Americe je Nokian Tyres průkopníkem populární řady celoročních pneumatik. Nová pneumatiky pro osobní vozy Nokian WR G4 s vyváženou ovladatelností a spolehlivou přilnavostí zajišťuje bezpečnou jízdu v každém ročním období: od sněhových vánic a rozbředlého sněhu až po prudký déšť nebo sluncem rozpálený asfalt.    

Nové produkty se objeví v maloobchodním prodeji už na jaře 2018. Kompletní výběr všech dostupných rozměrů bude pro zákazníky k dispozici v průběhu podzimu 2018. Další informace o nových zimních pneumatikách Nokian Tyres budou zveřejňovány postupně v průběhu nadcházející zimy a jara.

Archiv novinek