Po listopad 13 2017

Zemědělství a poskytování zemědělských služeb s využitím traktorů zažívá rychlou změnu – koncept zemědělské pneumatiky Nokian Tyres zahajuje novou éru

Měnící se svět zemědělství a poskytování zemědělských služeb s využitím traktorů potřebuje své průkopníky. Vizionářský koncept zemědělské pneumatiky od Nokian Heavy Tyres tak zahajuje novou éru prací, při nichž jsou využívány traktory. Kombinace záběru v měkké půdě a odolnosti na silnici vytváří obchodní příležitosti pro menší zemědělce.

Celé zemědělské odvětví stojí na počátku nové éry. Náklady na drobné zemědělství stoupají a dotace klesají – nebo jsou nejisté. Zemědělci tak potřebují rozšířit své provozní schopnosti tím, že poskytují smluvní služby.

Současný trend vede od specializace ke generalizaci a diverzifikaci. Tato potřeba utváří poptávku po novém typu vybavení, včetně odolných víceúčelových pneumatik, které umožňují univerzálnější a nákladově efektivnější využití traktorů než kdykoliv předtím.

Aby oddělení Nokian Heavy Tyres tento požadavek splnilo, představuje na letošním veletrhu Agritechnica budoucnost v zemědělství a poskytování zemědělských služeb. Nový koncept traktorové pneumatiky Nokian Tyres byl speciálně vyvinut tak, aby umožnil víceúčelovější a nákladově efektivnější práce. Tento koncept pneumatiky nabízí spolehlivost a dlouhou životnost, jeho vizionářský dezén zajišťuje všestrannou mobilitu a maximální nosnost.

Přijďte se seznámit s novým konceptem pneumatiky Nokian Tyres spolu s komplexní řadou spolehlivých produktů Nokian Heavy Tyres, které zemědělcům po celém světě usnadňují práci v terénu, od neupravených polí až po kamenitou půdu.

 

Událost: Agritechnica – největší světový veletrh zemědělských strojů a zařízení

Kde: Hannover / Německo, stánek #20B03

Kdy: 12.–18. listopadu 2017

Archiv novinek