Pá říjen 27 2017

Nokian Tyres je titulním partnerem prvního finského triatlonu IRONMAN

Nokian Tyres je titulním partnerem a hlavním sponzorem prvního triatlonu IRONMAN, který se uskuteční ve Finsku. První závod s názvem Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland se bude konat ve finském Lahti dne 30. června 2018. Vysokovýkonný sport přesně odpovídá hodnotám společnosti Nokian Tyres zaměřeným na mobilitu a aktivní životní styl a zároveň zvyšuje viditelnost značky jak ve Finsku, tak v mezinárodním měřítku.   

Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland je jedinečný sportovní závod zasazený do překrásné krajiny jezer a vesnic jižního Finska, během něhož se soutěžící utkají navzájem i sami se sebou v plavání, jízdě na kole a běhu. Závod v Lahti je IRONMAN s plaváním na vzdálenost 1,9 km, jízdou na kole na vzdálenost 90 km a během na 21,1 km. Celková vzdálenost v mílích je 70,3, jak napovídá název závodu. Co dělá tuto událost jedinečnou, je její pozdní startovní čas. Výsledkem je, že sportovci dorazí do cíle o půlnoci polárního dne. 

Nokian Tyres udržuje víceleté partnerství se společností Midnight Triathlon Events Finland Oy, která zastupuje značku IRONMAN ve Finsku. Spolupráce se zaměřuje na závodní akce a související národní i mezinárodní aktivity.                                                                                                             

„Z tohoto partnerství jsme nadšení. Závody IRONMAN jsou po celém světě známé jako náročné, ale pozitivní sportovní události. Věříme, že taková uznávaná akce je vhodná jako klíčový marketingový kanál pro Nokian Tyres. Poskytuje vynikající prostředí pro zvýšení povědomí o značce a její zviditelnění, zejména ve vztahu k letním outdoorovým sportům,“ říká Antti-Jussi Tähtinen, viceprezident pro marketing a komunikaci společnosti Nokian Tyres. 

„Chceme také inspirovat naše zaměstnance a partnery, aby pečovali o své zdraví. Existuje mnoho způsobů, jak být aktivní, včetně testování vlastních limitů. Triatlon jako sport je nám velice blízký, protože náš vlastní Hakkapeliitta Triathlon podporuje již několik desítek let fyzickou aktivitu.“ 

IRONMAN každoročně vyzývá stovky tisíc lidí 

Každý rok se akce IRONMAN účastní více než 260 000 lidí po celém světě. Sportovci sdílejí společnou rozhodnost a nezdolnou touhu zvítězit sami nad sebou, přežít a pokračovat dál. Stejnou filozofii zastává i celosvětově nejseverněji umístěný výrobce pneumatik a sleduje ji déle než 80 let. Úspěch Nokian Tyres je založený na dokonalém porozumění náročným podmínkám, na nepřetržitém rozvoji a neúnavnosti. 

„S akcí Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland chceme podporovat to, co je na Finsku a Finech nejlepší, a rozšiřovat povědomí o finských společnostech v celosvětovém měřítku. Nokian Tyres je silná společnost s finskými kořeny a reprezentuje přesně takové hodnoty a takovou kvalitu, které chceme přinášet světu. Nokian Tyres je ideálním titulním partnerem a hlavním sponzorem akce a značky,“ říká Antti Hagqvist ze společnosti Finntriathlon Oy. Finntriathlon vlastní práva na značku IRONMAN ve Finsku. 

Celkem 1700 sportovců přihlášených do závodu Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland se utká příští léto v Lahti. Přihlášky byly vyprodány za něco málo déle než měsíc po zahájení prodeje.

Archiv novinek