Po říjen 9 2017

Nokian Tyres zůstává i nadále hlavním sponzorem Mistrovství světa v orientačním běhu

Nokian Tyres zůstává i nadále hlavním sponzorem Mistrovství světa v orientačním běhu. Po prvním sponzoringu prestižních akcí Mezinárodní federace orientačního běhu (IOF) v letech 2016 a 2017 byla podepsána nová, víceletá smlouva. 

Nokian Tyres je jakožto nejseverněji umístěný výrobce pneumatik odborníkem na náročný terén a proměnlivé povětrnostní podmínky. Severské kořeny společnosti a její soustředěné zaměření na udržitelnost v odvětví pneumatik dávají vzniknout bezpečným a ekologicky šetrným produktům. A to je také jeden z nejlepších důvodů pro partnerství s IOF. 

„Náš zájem o orientační běh vyplývá ze sladění hodnot naší společnosti s hodnotami komunity orientačních běžců a s podstatou sportu jako takového,“ říká Antti-Jussi Tähtinen, viceprezident marketingu a komunikace Nokian Tyres. 

 „Mistrovství světa v orientačním běhu a další podobně zaměřené akce, jako jsou Světový pohár v orientačním běhu a Světový den orientačního běhu, nám poskytují vzrušující platformu pro propagaci značky Nokian Tyres. Možnosti v rozvojových projektech v rámci tohoto dobrodružného outdoorového sportu nás velice lákají,“ doplňuje A-J Tähtinen

Hlavním cílem nové smlouvy je zviditelnit Nokian Tyres jako hlavního sponzora Mistrovství světa v orientačním běhu a hlavního partnera IOF. Dohoda také rozšiřuje spolupráci – společnost Nokian Tyres se stala součástí rozvojového projektu IOF s názvem Světový den orientačního běhu stejně jako dalších akcí IOF, jako je Světový pohár v orientačním běhu. 

„Jsme nadšení, že je Nokian Tyres naším hlavním partnerem pro Mistrovství světa v orientačním běhu,“ říká Tom Hollowell, výkonný předseda IOF. „Velice brzy, již v průběhu prvních dvou let, jsme se shodli na hodnotách, které jsou pro obě strany důležité, a Nokian Tyres chtěla dále pokračovat. Při společných diskusích jsme si stanovili některé oblasti, které můžeme úspěšně rozvíjet, a těšíme se na to, že v nadcházejících letech naše spolupráce přinese další vzájemný prospěch.“ 

Nokian Tyres Mistrovství světa v orientačním běhu 2018 se bude konat v lotyšských městech Riga a Sigulda ve dnech 4.–11. srpna 2018.

 

Více informací: www.nokiantyres.com

Archiv novinek